0
 0 LT | EN

VšĮ Karoliniškių poliklinikos Konsultacijų skyriuje, viename iš didžiausių Vilniaus mieste, dirba gausi profesionalių, patyrusių ir jaunų gydytojų specialistų bei bendrosios praktikos slaugytojų komanda. Kasmet konsultuojame ir gydome dešimtis tūkstančių pacientų, kai kuriuos net keletą kartų per metus, suteikdami daugiau nei 230 tūkst. įvairių specialybių gydytojų kvalifikuotų antrinio lygio medicinos paslaugų.

Mūsų gydytojų specialistų profesinė ir mokslinė patirtis leidžia tiksliai nustatyti Jūsų problemas, numatyti tyrimų ir gydymo planą. Turime galimybę naudotis pačiomis pažangiausiomis šiuolaikiškomis moderniomis ir saugiomis diagnostinėmis priemonėmis ir atlikti daugelį išsamių reikiamų tyrimų vieno apsilankymo metu. Mūsų atliekamų diagnostinių procedūrų spektras labai platus, prireikus galime nuodugniai ištirti kiekvieną pacientą, taip pat stebėti sveikatos pokyčius, rekomenduoti gydymą ir patarti kaip išvengti ligos, pasirūpinti gera savijauta ir sveikata kasdien. Konsultuojame vaikus, jaunuolius, nėščiąsias, jauno, brandaus ir garbaus amžiaus asmenis.

Konsultacijų skyriaus specialistai yra Lietuvos ir tarptautinių profesinių draugijų nariai, valdybos nariai. Skyriuje dirba ne tik kvalifikuoti gydytojai, bet ir apgynę disertaciją medicinos mokslo daktarai bei šiuo metu studijuojantys doktorantai, universiteto dėstytojai, universitetinių ligoninių gydytojai. Tam, kad mūsų konsultacijos ir gydymas būtų visapusiški ir išspręstų Jūsų esamą medicininę problemą glaudžiai bendradarbiaujame vieni su kitais, su kitais poliklinikos skyriais, Universitetinėmis įstaigomis, kolegijomis, laboratorijomis.

Skyriaus vedėjas

Didinti šriftą
Kontrastas