LT | EN

VšĮ Karoliniškių poliklinikos Konsultacijų skyriuje, viename iš didžiausių Vilniaus mieste, dirba gausi profesionalių, patyrusių ir jaunų gydytojų specialistų bei bendrosios praktikos slaugytojų komanda. Kasmet konsultuojame ir gydome dešimtis tūkstančių pacientų, kai kuriuos net keletą kartų per metus, suteikdami daugiau nei 230 tūkst. įvairių specialybių gydytojų kvalifikuotų antrinio lygio medicinos paslaugų.

Mūsų gydytojų specialistų profesinė ir mokslinė patirtis leidžia tiksliai nustatyti Jūsų problemas, numatyti tyrimų ir gydymo planą. Turime galimybę naudotis pačiomis pažangiausiomis šiuolaikiškomis moderniomis ir saugiomis diagnostinėmis priemonėmis ir atlikti daugelį išsamių reikiamų tyrimų vieno apsilankymo metu. Mūsų atliekamų diagnostinių procedūrų spektras labai platus, prireikus galime nuodugniai ištirti kiekvieną pacientą, taip pat stebėti sveikatos pokyčius, rekomenduoti gydymą ir patarti kaip išvengti ligos, pasirūpinti gera savijauta ir sveikata kasdien. Konsultuojame vaikus, jaunuolius, nėščiąsias, jauno, brandaus ir garbaus amžiaus asmenis.

Konsultacijų skyriaus specialistai yra Lietuvos ir tarptautinių profesinių draugijų nariai, valdybos nariai. Skyriuje dirba ne tik kvalifikuoti gydytojai, bet ir apgynę disertaciją medicinos mokslo daktarai bei šiuo metu studijuojantys doktorantai, universiteto dėstytojai, universitetinių ligoninių gydytojai. Tam, kad mūsų konsultacijos ir gydymas būtų visapusiški ir išspręstų Jūsų esamą medicininę problemą glaudžiai bendradarbiaujame vieni su kitais, su kitais poliklinikos skyriais, Universitetinėmis įstaigomis, kolegijomis, laboratorijomis.

Skyriaus vedėjas

Pas vaikų ligų gydytojus, gydytojus odontologus bei nuotolinėms konsultacijoms pas šeimos gydytojus jau galima UŽSIREGISTRUOTI INTERNETU – per https://www.esveikata.lt/ipr sistemą!

AKTUALI INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS NUO COVID-19:
Užsiregistruoti save ar kitą asmenį skiepui INTERNETU galima per http://www.koronastop.lt/

UŽSIREGISTRUOTI skiepui TELEFONU galima skambinant Karštąja linija – 1808.
Gauti daugiau informacijos apie skiepijimo procesą galite
puslapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

AKTUALI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS:
Pasiskiepiję arba turintys neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą pacientai
gali e. sveikatos sistemoje atsispausdinti dvikalbę pažymą -
Daugiau informacijos čia!


Atkreipiame dėmesį, kad pacientų revakcinacija Pfizer vakcina bei vakcinacija visomis vakcinomis nuo Covid-19 vyksta kongresų ir parodų rūmuose Litexpo, Laisvės pr. 5.