Socialiniai projektai

2023 m. vasarą Ukrainos savanoriams bei paramedikui perduoti 3 VšĮ Karoliniškių poliklinikos automobiliai

VšĮ Karoliniškių poliklinikos automobiliai, su kuriais įstaiga važiuodavo pas savo pacientus, tęsia savo misiją ir toliau tarnaus žmonėms, kuriems šiuo metu reikia didelės tarptautinės bendruomenės pagalbos. Mūsų partneriai VšĮ “Iki pergalės”, kurie nugabeno į Ukrainą mūsų visų pagalbą, informavo, kad pirmasis automobilis skirtas Chersono savanoriams, kad jie turėtų kuo vykti pas žmones, vežti paramą ir atlikti daug gerų darbų. Iš Chersono išvytiems okupantams sunaikinus ir išsigabenus visas transporto priemones, savanoriai paramą žmonėms gabendavo dviračiais, todėl mūsų perduotas automobilis labai palengvins savanorių darbą. 1200 vnt. turniketų perduoti netoli Kyivo Ukrainos nacionalinės gvardijos kariams, 3000 vnt. tablečių kalio jodido Chersono savanoriams. 

2023 m. Parama Ukrainos Sumų Šv. Panteleimono ligoninei

VšĮ Karoliniškių poliklinika nori padėkoti partneriams ir bičiuliams VšĮ „Iki pergalės“ (Sigitas Maliauskas, Aiva Maliauskienė), kurie pristatė jau antrą paramos paketą į nuo karo kenčiančią Ukrainą. Šiuo atveju į Sumų ligoninę buvo pristatyti ventiliacijos aparatai (Ambu tipo) 228 vnt., vienkartinės kvėpavimo sistemos 560 vnt., vienkartiniai video laringoskopai 712 vnt., vienkartinių švirkštų 62 900 vnt., orofaringiniai vamzdeliai 1000 vnt., vienkartinių kombinezonų ir chalatų 2000 vnt., dezinfekcinio skysčio rankoms 1000 vnt., respiratorių 1000 vnt., vienkartinių pirštinių 10 000 vnt. ir kitų priemonių.

Norime labai padėkoti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijai ir kanclerei gerb. Jurgitai Grebenkovienei už priimtus sprendimus ir supratimą, jog šios priemonės Ukrainoje gelbsti žmonių gyvybes ir padeda nuniokotam sveikatos sektoriui išgyventi, ačiū Ekstremalių sveikatai situacijų centrui prie SAM ir patarėjai gerb. Giedrei Medžiaušaitei už supratimą, greitą ir sklandų priemonių perdavimo procesą. Ačiū Vilniaus miesto savivaldybei ir Sveikatos apsaugos skyriaus vedėjai gerb. Viktorijai Turauskytei už pritarimą ir palaikymą VšĮ Karoliniškių poliklinikos paramos Ukrainai akcijų ir už steigėjo pritarimą teikti paramą.   

VšĮ „Iki pergalės“, ačiū, kad remdami Ukrainos kovą už savo laisvę, kartu ginate ir mūsų laisvę!

Mes kartu su jumis iki pergalės!