Būsimoms mamoms

mama_vaikas-c0fd97a68a1af4af3046576928700502.jpg

Nėštumo metu moteriai labai svarbu tinkamai rūpintis savo sveikata, kad būtų suteiktos geriausios sąlygos kūdikiui vystytis. 

Speciali terapija besilaukiančioms moterims ne tik leidžia atsipalaiduoti, bet ir stiprina kūną bei padeda jį paruošti gimdymui. Specialios mankštos, sveikatinimo procedūros būsimoms mamoms padeda sumažinti nuovargį, nuotaikų svyravimus, kojų tinimą, nugaros skausmus, rytinį pykinimą bei kitus nėštumo metu pasireiškiančius negalavimus.

Nėščiųjų mankšta

Jeigu Jūs ieškote saugaus bei efektyvaus būdo sustiprinti ne tik savo, bet ir laukiamo vaikelio sveikatą, kviečiame atlikti nėščiųjų mankštą VšĮ Karoliniškių poliklinikoje, kur užsiėmimus nėščiosioms veda ilgametę nėščiųjų mankštos patirtį turinti kineziterapeutė Justina Berger.

Nėščiųjų mankšta, ko gali prireikti?

  • Mankštai salėje – patogios, judesių nevaržančios aprangos, kojinių, geriamojo vandens.
  • Mankštai baseine – maudymosi kostiumėlio ir kepurėlės, šlepečių, rankšluosčio, higienos priemonių.
Nėščiųjų mankšta vyksta pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais: 12.00 val. – salėje (282 kab.), 10.00 ir 13.00 val. – baseine. Prašome į užsiėmimus registruotis iš anksto Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registratūroje (L. Asanavičiūtės g. 27A) arba tel. (8 5) 205 3759, 8 687 47 225. Būtina turėti šeimos ar gydytojo akušerio ginekologo siuntimą.
Mamai ir kūdikiui

Gimus kūdikiui, moteriai aktualu atgauti iki nėštumo buvusią fizinę būklę ir gerą savijautą po šio sudėtingo laikotarpio. Pirmaisiais vaiko gyvenimo metais, kai kūdikis reikalauja labai daug dėmesio, nėra taip paprasta atsitraukti net ir trumpam. Šioje situacijoje gali pagelbėti Karoliniškių poliklinikoje siūloma mamos ir kūdikio mankšta.

Mankšta namuose

Paskaitos būsimoms mamoms

Ką tik gimęs kūdikis – didelis džiaugsamas ir nerimas. Kad jaustumėtės saugūs, atsakinga tėvystė reikalauja žinių ir kantrybės.

Visus būsimus/esamus tėvelius kviečiame dalyvauti paskaitoje ,,Naujagimio priežiūra” ir semtis naujausių žinių!

Paskaita vyks 15:00 val., sausio 29 d., vasario 26 d., kovo 25 d., balandžio 29 d., gegužės 27 d. ir birželio 17 d.

Karoliniškių poliklinikoje (Loretos Asanavičiūtės g. 27A), II a. posėdžių salėje.

Paskaitoje kalbėsime apie naujagimio priežiūrą namuose, iškylančias problemas, sėkmingo žindymo pradžią ir specialaus kraitelio formavimą.

Praktiškai rodysime (su naujagimio muliažu), kaip tinkamai ir saugiai tenkinti kasdienius mažylio poreikius (odos, bambutės priežiūra, vystyklų keitmas, higiena, maudynės, pasivaikščiojimai lauke, saugus laikymas, nešiojimas ir kt.).

Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA:
WWW.SVEIKASMAZYLIS.LT

Paskaitą ves Zita Norkūnienė, sveikatos edulokogė, turinti aukštąjį medicininį ir socialinį išsilavinimą, sukaupusi nemažą pedagogikos ir psichologijos žinių kraitį. Savo žiniomis, patyrimu su tėveliais, šeimomis dalijasi virš 30 metų. Skaito paskaitas, pranešimus, veda praktinius mokymus įvairiems klausytojams.

Atkreipiame dėmesį, kad į kai kurias paskaitas reikalinga išankstinė registracija (nurodyta tvarkaraštyje).

Ne VšĮ Karoliniškių polikliknikos pacientams paskaitos mokamos (paskaitos kaina – 2,90 €).
Susimokėti galite kasoje, esančioje pirmame aukšte (Registratūroje), arba 112 kabinete.

Nepamirškite pasiimti kasos kvito, nes jis atstoja paskaitos klausytojo bilietą.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-12-20, 08:17:02