Tapkite mūsų pacientu

Kviečiame asmenis, draustus privalomuoju sveikatos draudimu,
prisiregistruoti prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos pasirinkto padalinio:

Karoliniškių poliklinika (Loretos Asanavičiūtės g. 27A);
Lazdynų sveikatos priežiūros centras (Erfurto g. 15);
Lazdynų sveikatos priežiūros centras (Architektų g. 17);
Pilaitės sveikatos priežiūros centras (Karaliaučiaus g. 11).

PASIRINKITE GYDYTOJĄ
Kaip prisiregistruoti internetu

1. Parsisiųskite ir užpildykite „Prašymą leisti gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ar psichikos sveikatos centre“ (forma Nr. 025-025-1/a).
2. Parsisiųskite ir užpildykite „Paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų“.
3. Užpildytus dokumentus pasirašykite elektroniniu parašu ir pasirinkę konkretų gydytoją (šeimos / vidaus / vaikų ligų gydytoją ir gydytoją psichiatrą) išsiųskite el. paštu pagalba@karpol.lt

*Neturėdami elektroninio parašo, galite užpildytus dokumentus pasirašyti ranka.

Kaip prisiregistruoti atvykus į Polikliniką

1. Kreipkitės į pasirinkto padalinio Gyventojų aptarnavimo skyrių, o Karoliniškių poliklinikos padalinyje (Loretos Asanavičiūtės g. 27A) – į 112 kabinetą.
2. Pateikite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (su nuotrauka ir asmens kodu), jeigu norite priregistruoti vaiką – pateikite vaiko gimimo liudijimą.
3. Užpildykite „Prašymą leisti gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ar psichikos sveikatos centre“ (forma Nr. 025-025-1/a).
4. Užpildykite „Paciento valios pareiškimą dėl sveikatos priežiūros paslaugų“ ir pasirinkite konkretų gydytoją (šeimos/vidaus ligų/vaikų ligų gydytoją ir gydytoją psichiatrą).

Kaip priregistruoti naujagimį

1. Gimus vaikui paskambinkite į pasirinktą padalinį ir praneškite apie naujagimį

  • Karoliniškių polikliniką ar Pilaitės sveikatos priežiūros centrą tel. (8 5) 216 8911;
  • Lazdynų sveikatos priežiūros centrą tel. (8 5) 216 8813.

2. Slaugytojas arba gydytojas per 3 darbo dienas nuo išvykimo iš akušerijos stacionaro su Jumis susieks ir suderins vizito laiką.
3. Iki vaikui sukaks 1 mėnuo, į Polikliniką turite pristatyti vaiko gimimo liudijimą, savo asmens dokumentą, pateikti „Prašymą leisti gydytis pasirinktoje pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigoje ar psichikos sveikatos centre“ (forma Nr. 025-025-1/a).

Kaip pakeisti gydytoją

1. Kreipkitės į pasirinkto padalinio Gyventojų aptarnavimo skyrių, o Karoliniškių poliklinikos padalinyje (Loretos Asanavičiūtės g. 27A) – į 112 kabinetą.
2. Užpildykite „Prašymą leisti gydytis pas kitą pasirinktos pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos ar psichikos sveikatos centro gydytoją“ (forma Nr. 025-025-2/a).

Paskutinį kartą redaguota: 2024-02-29, 14:27:51