Atviros įstaigos erdvės

Psichosocialinė ir fizinė medicinos pagalba ir bendruomenės sveikatos stiprinimas Lazdynų SPC pacientams ir bendruomenės gyventojams

2016 m. sėkmingai įgyvendinta Savivaldybės remiama sveikatos programa „Psichosocialinė ir fizinė medicinos pagalba ir bendruomenės sveikatos stiprinimas VšĮ Lazdynų poliklinikos (Erfurto g. 15) pacientams ir bendruomenės gyventojams“, kurios metu prie poliklinikos buvo įrengti lauko treniruokliai, skirti visų Lazdynų rajono gyventojų sveikos gyvensenos skatinimui. Naudojantis šia įranga, gyventojai gali bet kuriuo jiems patogiu metu nemokamai mankštintis, o poliklinikos kineziterapeutai organizuoja grupes bei atlieka mankštas ir fizinius užsiėmimus, skirtus poliklinikos pacientams.

Lazdynų SPC kviečia visus vaikučius nemokamai žaisti įrengtoje vaikų lauko žaidimų aikštelėje

Lazdynų poliklinika, įgyvendindama savo sveikatos stiprinimo, sveikos gyvensenos politiką ir siekdama mažųjų pacientų sveikatos stiprinimo, sveikos gyvensenos įgūdžių formavimo bei smagaus laiko praleidimo gryname ore skatinimo, prie poliklinikos filialo Erfurto g. 15, Vilniuje 2017 m. pabaigoje savo lėšomis įrengė visus saugumo reikalavimus atitinkančią lauko žaidimų aikštelę.