Administracija


Direktorius

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
El. paštas Vismantas.Matulas@karpol.lt

Direktoriaus pavaduotoja medicinai

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
204 kabinetas
El. paštas Larisa.Sergejeva@karpol.lt

Direktoriaus pavaduotoja valdymui

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
Vaiko priežiūros atostogose

Vyr. finansininkė

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
215 kabinetas
El. paštas Jolanta.Bespalova@karpol.lt

Slaugos administratorė

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
209 kabinetas
El. paštas Vaida.Daniele@karpol.lt

Administravimo skyriaus vadovė

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
207 kabinetas
El. paštas Vilija.Chorostina@karpol.lt

Teisininkė

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
206 kabinetas
El. paštas Aukse.Kurseviciute@karpol.lt

Vyr. specialistė viešųjų ryšių srityje

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
206 kabinetas
El. paštas Daiva.Ramoniene@karpol.lt

Strateginės analizės ir audito skyriaus kokybės vadybos vadovė

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
201 kabinetas
El. paštas Jovita.Gudeliene@karpol.lt

Kokybės vadybininkas

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
201 kabinetas
El. paštas Eitvydas.Taujanskas@karpol.lt

Darbų saugos organizatorius

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
109 kabinetas
El. paštas Robertas.Salciunas@karpol.lt

Viešųjų pirkimų specialistė

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
206 kabinetas
El. p. Ingrida.Juoceviciene@karpol.lt

Viešųjų pirkimų specialistas

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
206 kabinetas
El. paštas Arturas.Zalaga@karpol.lt

IT plėtros skyriaus vedėjas

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
110 kabinetas
El. paštas Audrius.Gervickas@karpol.lt

Ūkio skyriaus vedėja

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
108 kabinetas
El. paštas Agne.Barcyte@karpol.lt

Gyventojų aptarnavimo sk. vedėja

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
102 kabinetas
Tel. (8 5) 245 8427
El. paštas Tatjana.Vaiciuliene@karpol.lt

Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-20, 11:12:55