Startuoja nauja VšĮ Karoliniškių poliklinikos internetinė svetainė

Startuoja nauja VšĮ Karoliniškių poliklinikos internetinė svetainė

2022 06 23


Mieli Pacientai, skubame pasidžiaugti, kad nuo kitos savaitės startuos, visus šiuolaikinėms svetainėms keliamus reikalavimus atitinkanti, nauja VšĮ Karoliniškių poliklinikos (toliau Poliklinika) svetainė www.karpol.lt.

Sprendimą sukurti naują svetainę įtakojo ne tik pasenusi ir Jūsų poreikių jau neatitinkanti Poliklinikos internetinė svetainė, bet ir 2021 m. kovo 31 d. Vilniaus miesto savivaldybės priimtas sprendimas, VšĮ Lazdynų polikliniką prijungti prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos. Po įvykdytos įstaigų reorganizacijos, šiuo metu įstaigoje veikia dvi internetinės svetainės – Karoliniškių poliklinikos ir Pilaitės sveikatos priežiūros centro (toliau Pilaitės SPC) pacientams skirta svetainė www.karpol.lt bei Lazdynų sveikatos priežiūros centro (buvusios VšĮ Lazdynų poliklinikos, toliau Lazdynų SPC)  svetainė – www.lazdynupol.lt. Po naujos svetainės paleidimo, Lazdynų SPC pacientai, surinkę savo naršyklėje adresą www.lazdynupol.lt, automatiškai bus nukreipiami į www.karpol.lt.

Siekdami užtikrinti didesnį aiškumą ir sklandų naršymą svetainėje, nusprendėme išskirti Poliklinikos ir jos filialų gydytojų darbo grafikus, patalpinant juos į 4 mygtukus tituliniame Poliklinikos internetinės svetainės puslapyje. Paspaudus ant pasirinkto mygtuko, Jūs rasite filialo gydytojų darbo grafikus bei tam filialui aktualią kontaktinę informaciją ir darbo laiką bei kur kreiptis ne Poliklinikos ir jos filialų nedarbo metu.

Taip pat tikimės, kad naujo mokamų paslaugų klasifikatoriaus pagalba galėsite patogiai užsakyti norimas mokamas paslaugas – Jums tereikės pažymėti pageidaujamas įsigyti paslaugas ar paslaugą, užpildyti užsakymo formą prašomais duomenimis ir spausti mygtuką „Siųsti“. Jūsų užsakymas bus nusiųstas į Poliklinikos Mokamų paslaugų kabinetą, kurio darbuotojos su Jumis susisieks, užklausos formoje Jūsų nurodytais kontaktais.

Tikimės, kad  naujoji Poliklinikos internetinė svetainė, kuri bus skirta visų Poliklinikos filialų pacientams, bus patogi, lengvai suprantama ir atitiks visus Jūsų lūkesčius. Taip pat, norime atkreipti Jūsų dėmesį, jei naujoje svetainėje rastumėte netikslumų, neatitikimų ar nerastumėte Jums rūpimos informacijos, būsime dėkingi, jei pranešite mums el. paštu Daiva.Ramoniene@karpol.lt.

Karoliniškių poliklinikai svarbus kiekvienas pacientas, todėl nuolat stengiamės rūpintis kiekvieno gyventojo sveikata ir kiek galėdami geriau tenkinti pacientų lūkesčius bei poreikius.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-06-23 13:10:56