Karoliniškių poliklinikos Pilaitės sveikatos priežiūros centrui 10 metų

Karoliniškių poliklinikos Pilaitės sveikatos priežiūros centrui 10 metų

2023 03 07


Skubame pasidžiaugti, kad lygiai prieš 10 metų Pilaitėje, Karaliaučiaus gatvėje, pacientams duris atvėrė VšĮ Karoliniškių poliklinikos Pilaitės sveikatos priežiūros centras (toliau – Centras). Iki tol Pilaitės gyventojai turėjo medicinos įstaigą, įrengtą keliuose Pilaitės gyvenamuosiuose butuose. Joje buvo registruota iki 9 tūkst. pacientų.

Šiandieną Centre įrengti, modernia diagnostine ir gydymui skirta aparatūra aprūpinti, šeimos gydytojų, gydytojų odontologų ir gydytojų akušerių – ginekologų kabinetai bei laboratorija.

Nedidelis ir jaukus Pilaitės sveikatos priežiūros centras įsikūręs tarp mikrorajono daugiabučių, gali pasidžiaugti sparčiai augančiu ir mūsų medikams savo ir savo artimųjų sveikatą patikinčių pacientų srautu.

Augantis pacientų srautas skatina pokyčius – artimiausiu metu, siekiant pagerinti sveikatos paslaugų prieinamumą, planuojama Pilaitės sveikatos priežiūros centro plėtra – kuri padės patenkinti Pilaitės gyventojų poreikius ir plėsti teikiamų sveikatos paslaugų spektrą.

Pilaitės sveikatos priežiūros centro kolektyvą sveikiname su gražiu 10-ties metų gimtadieniu, nuoširdžiai norime Jums padėkoti už kantrybę ir pasiaukojimą darbe, už tai, kad visada skubate padėti pacientams ir pasidžiaugiate su jais laimės akimirkomis.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-03-07 15:41:51