Informuojame, kad nuo gegužės 1 d. keičiasi pacientų aptarnavimo poliklinikoje tvarka

Informuojame, kad nuo gegužės 1 d. keičiasi pacientų aptarnavimo poliklinikoje tvarka

2022 04 29


Gerbiami Pacientai, norime informuoti, kad nuo gegužės 1 d. keičiasi pacientų aptarnavimo poliklinikoje tvarka, šalyje atšaukus ekstremalią situaciją dėl COVID – 19 infekcijos plitimo.

KONSULTACIJOS
Nuo šiol visi pacientai bus aptarnaujami gyvai (nebeliks nuotolinių konsultacijų karščiuojantiems ar kitus peršalimo simptomus jaučiantiems asmenims).
Nuotoliniu būdu bus konsultuojami tik tie pacientams, kuriems reikia pratęsti naudojamus vaistus ar kitas medicinos priemones.

TESTAVIMAS
Nuo gegužės 1 dienos atliekant COVID – 19 ligos diagnostiką pacientams nebebus atliekami PGR testai. Nuo šiol įtariant, kad pacientas serga COVID – 19 liga, jis bus testuojamas greitaisiais antigeno testais. Šis tyrimas turės būti paskirtas gydytojo (pacientai savarankiškai registruotis negalės) ir tyrimai bus atliekami 108B kabinete, įėjimas iš lauko pusės.
Nebelieka reikalavimo atlikti COVID-19 tyrimą prieš planinę hospitalizaciją.
Poliklinikoje ir toliau bus atliekami mokami PGR tyrimai, greitieji antigeno testai ir antikūnų tyrimai, kurie reikalingi keliaujant ir pan. Jiems pacientai turi registruotis telefonu (8 5) 205 5028  Tyrimai atliekami kabinete 108B.

KAUKIŲ DĖVĖJIMAS ĮSTAIGOJE
Kaukių/respiratorių dėvėjimas nuo gegužės 1 d. lieka rekomenduotinas. Asmens apsaugos priemones PRIVALO DĖVĖTI visi pacientai, kurie karščiuoja ar jaučia peršalimo simptomus.

VAKCINAVIMAS
Kaip ir iki šiol, pacientai vakcinacijai nuo COVID – 19 galės užsiregistruoti www.1808.lt, paskambinę telefonu 1808 arba paskambinę į poliklinikos registratūrą.
Paskutinį kartą redaguota: 2022-04-29 15:15:32