Į VšĮ Karoliniškių poliklinikos Gyventojų aptarnavimo centrą įeinančius skambučius galite stebėti online

Į VšĮ Karoliniškių poliklinikos Gyventojų aptarnavimo centrą įeinančius skambučius galite stebėti online

2023 01 24


Mieli Pacientai, siekdami gerinti gaunamų skambučių į Poliklinikos registratūrą atsiliepiamumą bei taupyti Jūsų laiką bandant prisiskambinti į Registratūrą  piko valandomis, įdiegėme Poliklinikos internetinėje svetainėje www.karpol.lt galimybę, kas valandą automatiškai atsinaujinančiame grafike, stebėti  įeinančių bei atsilieptų skambučių srautus.

Grafike Jūs galite pamatyti iš viso per dieną gautų bei atsilieptų skambučių skaičių bei bendrą atsilieptų skambučių statistiką.

Informacija apie skambučius į poliklinikos skambučių centrą

Primename, kad ypatingai daug skambučių sulaukiame pirmadieniais (visą dieną), kitomis darbo dienomis nuo 7:00 iki 14:00 val.

Jei Jūs ūmiai nesergate ir Jums nereikalingas nedarbingumo pažymėjimas, rekomenduojame skambinti antradieniais – penktadieniais po pietų, nuo 14:00 val., taip išvengsime itin didelio telefonijos sistemos apkrovimo ir techninių nesklandumų.

Taip pat, prašome Jūsų palaukti kol atsilieps registratorius. Jeigu padėsite ragelį ir vėl skambinsite – sistema automatiniu būdu nukreips skambutį į eilės galą.

Paskutinį kartą redaguota: 2023-01-24 14:57:38