„Auksinės mediko širdies“ apdovanojimuose pagerbti VšĮ Karoliniškių poliklinikos medikai

„Auksinės mediko širdies“ apdovanojimuose pagerbti VšĮ Karoliniškių poliklinikos medikai

2023 04 24


Balandžio 17-tąją sostinės Rotušėje jau penkioliktą kartą surengti „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Vilnius dėkojo sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą.

Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojų pagerbimo ceremonijos metu, Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė Auksinės mediko širdies simboliu apdovanojo labiausiai nusipelniusius medicinos darbuotojus, taip pat buvo įteiktos Vilniaus mero padėkos, išsakyta daug šiltų žodžių visiems sveikatos priežiūros įstaigų kolektyvams.

VšĮ Karoliniškių poliklinikos Vaikų ligų skyriaus šeimos gydytoja Zita Dabravolskienė ir Slaugos ir paliatyviosios pagalbos skyriaus bendrosios praktikos slaugytoja Sofija Verba už profesionalų darbą, šiltą ir nuoširdų bendravimą, atidumą ir taktiškumą, gebėjimą savo pavyzdžiu įkvėpti bei motyvuoti komandą buvo apdovanotos vardinėmis mero padėkomis.

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės turėdami savo kolektyve tiek profesionalių, nusipelniusių ir savo darbą mylinčių specialistų.