Šeimos gydytojų sk. vedėjai ir vyresnieji slaugytojai


Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
712 kabinetas

El. paštas Rima.Piliciauskiene@karpol.lt

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
712A kabinetas

El. paštas Miroslava.Jundiene@karpol.lt

Lazdynų sveikatos priežiūros centras
(Erfurto g. 15)
305 kabinetas
El. paštas Irena.Tubinyte@karpol.lt

Pilaitės sveikatos priežiūros centras
(Karaliaučiaus g. 11)
211 kabinetas
El. paštas Dovile.Ilguniene@karpol.lt

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)
721 kabinetas

El. paštas Paulius.Tupikovskis@karpol.lt

Karoliniškių poliklinika
(Loretos Asanavičiūtės g. 27A)

721 kabinetas
El. paštas Valentina.Vickun@karpol.lt

Pilaitės sveikatos priežiūros centras
(Karaliaučiaus g. 11)
201 kabinetas
Telefonas (8 5) 205 3778

Paskutinį kartą redaguota: 2022-05-23, 12:05:15