information-attention

Gerbiami Pacientai,  informuojame, kad pastaruoju metu stebime Elektroninių valdžios vartų sistemos sutrikimus. Dėl šios priežasties, pacientai negali naudotis Karoliniškių poliklinikos elektroninėmis paslaugomis – E.paciento portalu, peržiūrėti  laboratorinių tyrimų rezultatų, registruotis prie įstaigos ir pan.).  Platesnę informaciją rasite čia.

 

Odontologijos skyrius

VšĮ Karoliniškių poliklinikos Odontologijos klinika

Karoliniškių poliklinikos Odontologijos klinikos veiklos adresai:
Loretos Asanavičiūtės g. 27A (3 aukštas);
Karaliaučiaus g. 11 (1 aukštas);
Erfurto g. 15 (2 aukštas).

Registruotis pas gydytojus odontologus prašome:
(8 5) 216 8911 (Loretos Asanavičiūtės g. 27A ir Karaliaučiaus g. 11);
(8 5) 216 8813 (Erfurto g. 15);
arba internetu.
Jei negalite atvykti, maloniai prašome informuoti iš anksto.

Karoliniškių poliklinikos Odontologijos klinika – šiuolaikiškas poliklinikos skyrius, kuriame įrengta 15 griežtus ES kokybės standartus bei higienos reikalavimus atitinkančių kabinetų. Odontologijos klinikoje, pasitelkiant moderniausią odontologinę įrangą ir aukščiausios kokybės medžiagas, teikiamos pirminio ir antrinio lygio odontologinės paslaugos vaikams ir suaugusiems.

Odontologijos klinikoje teikiamos šios odontologinės paslaugos:

  • Odontologinė apžiūra;
  • Odontologinis gydymas (endodontinis, karieso gydymas, plombavimas, kanalų gydymas ir pan.);
  • 6–14 m. vaikų krūminių dantų silantavimas (paslauga finansuojama PSDF lėšomis);
  • Burnos higiena. Profesionalaus burnos higienisto atliekamų procedūrų metu šalinamos dantų apnašos ir akmenys, poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Burnos higienistas taip pat moko pacientus asmens burnos higienos įgūdžių, padeda išsirinkti burnos higienos priemones, moko kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti dantis.

Siekiant užtikrinti pacientų priėmimą numatytu laiku, Odontologijos klinikoje įdiegta eilių valdymo sistema, leidžianti matyti pacientų atvykimą ir stebėti laukimo laiką. Pacientų patogumui įrengtas savitarnos atsiskaitymų terminalas. Pacientų patogumui specialių kamerų pagalba galima matyti savo dantų būklę, detaliau susipažinti su gydymo procesu ir iš arčiau įvertinti galutinį rezultatą.

Prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos prisirašę apdrausti pacientai, (išskyrus vaikus ir asmenis, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, kol jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis, kai jie pateikia atitinkamą savivaldybės, kurios teritorijoje gyvena, socialinės paramos skyriaus pažymą) moka tik už medžiagas, pagal tuo metu poliklinikoje galiojančias kainas.

Pirminės odontologinės asmens sveikatos priežiūros paslaugos

Odontologijos skyriuje teikiamos pirminio lygio odontologinės paslaugos vaikams ir suaugusiems. Paslaugos teikiamos šiuolaikiškuose, griežtus ES kokybės standartus bei higienos reikalavimus atitinkančiuose kabinetuose, kuriuose naudojama moderni odontologinė įranga.

Poliklinikoje teikiamos šios odontologinės paslaugos:

  • Odontologinė apžiūra;
  • Odontologinis gydymas (endodontinis, karieso gydymas, plombavimas, kanalų gydymas ir pan.);
  • Vaikų dantų silantavimas (6–14 m. vaikų krūminių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, paslaugą finansuojant PSDF lėšomis;
  • Burnos higiena (paslauga mokama). Profesionalaus higienisto atliekamų procedūrų metu šalinamos dantų apnašos ir akmenys, poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Higienistas taip pat moko pacientus asmens burnos higienos įgūdžių, padeda išsirinkti burnos higienos priemones, moko, kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti dantis.
  • Silantavimas – efektyvi apsauga nuo ėduonies

Prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos prisirašę gyventojai (išskyrus vaikus ir vyresnius, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau iki jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis, kai jie pateikia gyvenamosios vietos savivaldybės socialinės paramos skyriaus atitinkamą pažymą) už teikiamas odontologines paslaugas moka tik už medžiagas, pagal tuo metu poliklinikoje galiojančias kainas.

Pirminės odontologijos priežiūros paslaugos.

Paskutinį kartą redaguota: 2022-06-09, 15:07:28