LT | EN

Odontologijos skyrius – šviežiausiai renovuotas Karoliniškių poliklinikos padalinys. Jame įrengta 10 šiuolaikiškų, griežtus ES kokybės standartus bei higienos reikalavimus atitinkančių kabinetų, kuriuose naudojama moderni odontologinė įranga.

Pacientai, patogiai įsitaisę ergonomiškose odontologinėse kėdėse, specialių kamerų pagalba gali matyti savo dantų būklę, detaliau susipažinti su gydymo procesu ir iš arčiau įvertinti galutinį rezultatą. Gydytojų darbo vietos taip pat įrengtos atsižvelgiant į naujausius ergonomikos reikalavimus, siekiant sukurti visas sąlygas efektyviam ir sklandžiam pacientų priėmimui.

Jauki aplinka, laukiamajame skambanti muzika mažina stresą, raminančiai nuteikia odontologinių procedūrų laukiančius žmones. Odontologijos skyriuje naudojamos šiuolaikinės technologijos padeda gydytojams greičiau užmegzti kontaktą su mažaisiais pacientais. Pacientų patogumui įrengtas savitarnos atsiskaitymų terminalas.

Siekiant užtikrinti pacientų priėmimą numatytu laiku, skyriuje įdiegta eilių valdymo sistema. Ji leidžia sekti pacientų atvykimą, kviesti juos į gydytojų kabinetus, stebėti laukimo laiką. Eilių reguliavimo sistema ir įkurta atskira Odontologijos skyriaus registratūra užtikrina efektyvų iš anksto užsiregistravusių ir ūmiai susirgusių pacientų srautų valdymą. Tai sudaro sąlygas organizuoti nenutrūkstamą gydytojų odontologų darbą net ir tais atvejais, kai vizitui užsiregistravę pacientai neatvyksta.

Pas vaikų ligų gydytojus, gydytojus odontologus bei nuotolinėms konsultacijoms pas šeimos gydytojus jau galima UŽSIREGISTRUOTI INTERNETU – per https://www.esveikata.lt/ipr sistemą!

AKTUALI INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS NUO COVID-19:
Užsiregistruoti save ar kitą asmenį skiepui INTERNETU galima per http://www.koronastop.lt/

UŽSIREGISTRUOTI skiepui TELEFONU galima skambinant Karštąja linija – 1808.
Gauti daugiau informacijos apie skiepijimo procesą galite
puslapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

AKTUALI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS:
Pasiskiepiję arba turintys neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą pacientai
gali e. sveikatos sistemoje atsispausdinti dvikalbę pažymą -
Daugiau informacijos čia!


Atkreipiame dėmesį, kad pacientų revakcinacija Pfizer vakcina bei vakcinacija visomis vakcinomis nuo Covid-19 vyksta kongresų ir parodų rūmuose Litexpo, Laisvės pr. 5.