Minint Pasaulinę sveikatos dieną, Vilniaus Rotušėje jau 12-ą kartą išdalyti tradiciniai „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojų pagerbimo ceremonijos metu Vilniaus meras Remigijus Šimašius Auksinės mediko širdies simboliu apdovanojo labiausiai nusipelniusius medicinos darbuotojus, taip pat buvo įteiktos Vilniaus mero padėkos, išsakyta daug šiltų žodžių visiems sveikatos priežiūros įstaigų kolektyvams.

VšĮ Karoliniškių poliklinikos Vaikų ligų skyriaus vedėja, vaikų ligų gydytoja Živilė Mikalauskienė už profesionalų darbą, šiltą ir nuoširdų bendravimą, atidumą ir taktiškumą, gebėjimą savo pavyzdžiu įkvėpti bei motyvuoti komandą buvo nominuota „2017 metų gydytojos“ vardui ir apdovanota „Auksinės mediko širdies“ ženkleliu.

Mero padėka už profesionalumą ir nuoširdų atsidavimą darbui teikiant sveikatos priežiūros paslaugas buvo įteikta ir VšĮ Karoliniškių poliklinikos direktorės pavaduotojai klinikiniam darbui Margaritai Batūrienei, FMR gydytojai Editai Juškaitytei, gydytojai odontologei Ramunei Šleinienei, Chirurgijos ir Akušerijos ginekologijos skyriaus vyr. slaugytojai Sandrai Armonienei, I šeimos medicinos skyriaus vyr. slaugytojai Valentinai Vickun, Konsultacijų skyriaus bendrosios praktikos slaugytojai Ligitai Tupalskienei.

Teikdamas apdovanojimus, Vilniaus meras Remigijus Šimašius visų vilniečių vardu dėkojo miestiečių sveikata besirūpinantiems specialistams už kilnų ir ypač svarbų darbą. Sostinės meras pasidalijo su medikų bendruomene ir džiugiais planais – vilniečių medikų atlyginimai kils apie 20 procentų ir tai bus svarbus savivaldybės žingsnis stabdyti geriausių specialistų migravimą į privatų sektorių, į užsienio šalis. Per metus tam planuojama skirti iki 4 mln. eurų. Šis svarbus sprendimas Taryboje bus priimtas jau artimiausiame miesto Tarybos posėdyje – balandžio 11 d.