Š. m. vasario 9 d., minint  Tarptautinę odontologų dieną, po remonto duris atvėrė renovuotas VšĮ Karoliniškių poliklinikos Odontologijos skyrius. Šia proga surengtame oficialiame VšĮ Karoliniškių poliklinikos Odontologijos skyriaus atidaryme simbolinę juostelę kirpo ir sveikinimo žodį tarė premjeras Saulius Skvernelis; renginyje taip pat dalyvavo Vilniaus m. mero pavaduotojas Gintautas Paluckas, kviestiniai svečiai iš LR Seimo, Vilniaus m. savivaldybės administracijos, kontroliuojančių institucijų.

Renginio metu buvo pristatyti svarbiausi VšĮ Karoliniškių poliklinikos 2016 m. pasiekimai, tarp kurių – gruodžio mėn. užbaigta Odontologijos skyriaus renovacija. Nepatogias patalpas ir pasenusius įrenginius pakeitė šiuolaikiški, griežtus ES kokybės standartus bei higienos reikalavimus atitinkantys kabinetai, kuriuose naudojama moderni odontologinė įranga. Dabar pacientai, patogiai įsitaisę ergonomiškose odontologinėse kėdėse, specialių kamerų pagalba gali matyti savo dantų būklę, detaliau susipažinti su gydymo procesu ir iš arčiau įvertinti galutinį rezultatą. Gydytojų darbo vietos taip pat įrengtos atsižvelgiant į naujausius ergonomikos reikalavimus, siekiant sukurti visas sąlygas efektyviam ir sklandžiam pacientų priėmimui.

Jauki aplinka, laukiamajame skambanti muzika mažina stresą, raminančiai nuteikia odontologinių procedūrų laukiančius žmones. Odontologijos skyriuje naudojamos šiuolaikinės technologijos taip pat padeda gydytojams greičiau užmegzti kontaktą su mažaisiais pacientais. Pacientų patogumui įrengta savitarnos kasa, kurioje galima grynaisiais pinigais ar mokėjimo kortele atsiskaityti už odontologines medžiagas.

Siekiant užtikrinti pacientų priėmimą numatytu laiku, skyriuje įdiegta eilių valdymo sistema. Ji leidžia sekti pacientų atvykimą, kviesti juos į gydytojų kabinetus, stebėti laukimo laiką. Eilių reguliavimo sistema ir įkurta atskira Odontologijos skyriaus registratūra užtikrina efektyvų iš anksto užsiregistravusių ir tiesiogiai atvykusių neužsirašiusių pacientų srautų valdymą. Tai sudaro sąlygas organizuoti nenutrūkstamą gydytojų odontologų darbą net ir tais atvejais, kai vizitui užsiregistravę pacientai neatvyksta.

Daugiau nei 58 tūkst. pacientų aptarnaujančioje VšĮ Karoliniškių poliklinikoje sukurta dar viena jauki ir profesionali gydymo erdvė, kurioje prioritetas teikiamas gerai paciento savijautai, nepriekaištingiems darbo rezultatams ir kuo platesniam gydytojo kompetencijų realizavimui.