„Sveikatos priežiūros kokybės ir prieinamumo gerinimas viešojoje įstaigoje Karoliniškių poliklinika ir viešojoje įstaigoje Lazdynų poliklinika“ pagal priemonę 08.4.2-ESFA-K-616.

Projekto tikslas:
Pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą Karoliniškių poliklinikos ir Lazdynų poliklinikos pacientams, sergantiems dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis. Projekto metu numatoma šiose sveikatos priežiūros įstaigose išbandyti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį pacientams, sergantiems cukrinis diabetu ir hipertenzine širdies liga.

Projekto santrauka:
Projekto metu numatoma išbandyti inovatyvų ir efektyvų sveikatos priežiūros paslaugų teikimo Poliligotų pacientų priežiūros modelį  (angl. – Multimorbidity Care Model), pasirenkant taikyti Europos Komisijos rekomenduotas sekcijas ir komponentes, apimančias sergančių dviem ir daugiau lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis pacientų priežiūrą, konsultacinę sistemą specialistams, pagalbą pacientui ir šeimai įsisavinti ar pagerinti savipriežiūrą ir esamas informacines sistemas ir technologijas.

Projekto metu numatoma organizuoti mokymus projekte dalyvaujančių sveikatos priežiūros įstaigų specialistams, taip pat lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis sergantiems pacientams, siekiant išbandyti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo modelį, sudarantį prielaidas pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą dviem ir daugiau lėtinėmis ligomis sergantiems pacientams.

Projekto vertė – 262 217,72 Eur

Projekto įgyvendinimo terminas – 2020 spalio mėn. – 2022 spalio mėn.

Projektas finansuojamas Europos Sąjungos fondų lėšomis.