LT | EN

VšĮ Karoliniškių poliklinikos Radiologijos ir funkcinės diagnostikos skyriuje modernia skaitmenine ir skaitmenizuota rentgeno aparatūra atliekami įprastiniai rentgeno diagnostiniai tyrimai. Mūsų skyriaus tikslas – atlikti tyrimus taip, kad pacientas gautų kuo mažesnę apšvitą, o kokybiškai ir laiku atliktas tyrimas būtų informatyvus.

Radiologijos ir funkcinės diagnostikos skyriuje vadovaujamasi įstaigoje įdiegta Kokybės vadybos sistema bei Profesionalaus pacientų aptarnavimo standartais, todėl tyrimai atliekami laikantis radiacinės saugos reikalavimų, periodiškai atliekama įrangos patikra, tobulinama darbuotojų kvalifikacija, ypatingas dėmesys skiriamas kokybiškam bendravimui su pacientais.

Skyriaus vedėjas

Pas vaikų ligų gydytojus, gydytojus odontologus bei nuotolinėms konsultacijoms pas šeimos gydytojus jau galima UŽSIREGISTRUOTI INTERNETU – per https://www.esveikata.lt/ipr sistemą!

AKTUALI INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS NUO COVID-19:
Užsiregistruoti save ar kitą asmenį skiepui INTERNETU galima per http://www.koronastop.lt/

UŽSIREGISTRUOTI skiepui TELEFONU galima skambinant Karštąja linija – 1808.
Gauti daugiau informacijos apie skiepijimo procesą galite
puslapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

AKTUALI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS:
Pasiskiepiję arba turintys neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą pacientai
gali e. sveikatos sistemoje atsispausdinti dvikalbę pažymą -
Daugiau informacijos čia!


Atkreipiame dėmesį, kad pacientų revakcinacija Pfizer vakcina bei vakcinacija visomis vakcinomis nuo Covid-19 vyksta kongresų ir parodų rūmuose Litexpo, Laisvės pr. 5.