Pranešame, kad vykdant Vilniaus miesto savivaldybės tarybos  2021 m. kovo 31 d. priimtą  sprendimą Nr. 1-910 „Dėl pritarimo viešosios įstaigos Lazdynų poliklinikos reorganizavimui prijungiant ją prie viešosios įstaigos Karoliniškių poliklinikos“, nuo 2021-09-01 VšĮ Lazdynų poliklinika prijungiama prie reorganizavime dalyvaujančios VšĮ Karoliniškių poliklinikos, kuriai pereina visas reorganizuojamos įstaigos turtas, teisės ir pareigos, įskaitant reorganizuojamos įstaigos teises ir pareigas pagal sandorius, o turtas įtraukiamas į reorganizavime dalyvaujančios įstaigos buhalterinę apskaitą.

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. išregistravus Lazdynų polikliniką iš Juridinių asmenų registro, VšĮ Lazdynų poliklinika vadinsis VšĮ Karoliniškių poliklinikos Lazdynų sveikatos priežiūros centras.

Svarbu pažymėti, kad Lazdynų sveikatos priežiūros centro (buvusios VšĮ Lazdynų poliklinikos) pacientai ir toliau šalia savo namų turės visus pasirinktus šeimos, vidaus ir vaikų ligų gydytojus ir slaugytojas, gydytojus odontologus, laboratoriją, rentgenologinių tyrimų galimybę bei daugumą kitų specialistų. Norime pasidžiaugti, kad nuo rugsėjo mėnesio Lazdynų sveikatos priežiūros centro pacientams sveikatos priežiūros paslaugas teiks ir Karoliniškių poliklinikos  gydytojos ginekologė ir gastroenterologė.

Taip pat norime atkreipti pacientų dėmesį, kad siauros specializacijos specialistai, kurių taip trūko Lazdynų bendruomenei (dermatovenerologas, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, kraujagyslių chirurgas, gydytojas endoskopuotojas, vaikų ligų specialistai (kardiologas, endokrinologas, pulmonologas, gastroenterologas) pagal iš anksto sudarytą grafiką  fiziškai konsultuos ir Lazdynų sveikatos priežiūros centro patalpose, o prireikus intervencinės procedūros, pacientai bus nukreipti į centrinį Karoliniškių poliklinikos pastatą (Loretos Asanavičiūtės g. 27A).

Svarbi paminėti, kad nuo spalio 1 d. Poliklinikos nedarbo metu, ūmiai susirgusius pacientus priims Vilniaus miesto klinikinėje ligoninėje, adresu Antakalnio g. 57, priėmimo-skubios pagalbos skyriaus registratūros telefono numeris (8 5) 234 44 87.
Vaikams poliklinikos nedarbo  metu ir toliau bus teikiamos  Vaikų ligoninėje Viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų filiale (Santariškių g. 4, Vilnius)

Mums svarbus kiekvienas pacientas, todėl tikime, jog šie pokyčiai dar labiau pagerins mūsų teikiamų paslaugų prieinamumą ir kokybę bei viliamės sulaukti Jūsų palaikymo ir bendradarbiavimo toliau tobulinant naujosios įstaigos veiklą.