LT | EN

Šiuolaikiškame ir jaukiame Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje pacientų laukia visas kompleksas sveikatinimo paslaugų. Be įprastų klasikinių masažų, siūlomos ir egzotiškos procedūros – senovės kinų medicinoje taikoma grandymo terapija “Guaša” ar masažas karštais akmenimis, taip pat veidą ir kūną puoselėjantys kompleksai dailiosios lyties atstovėms.

Sveikam žmogui masažas gali būti naudinga sveikatos stiprinimo priemonė, padedanti išvengti ligos, o sergančiajam – sudėtinė gydymo dalis, mažinanti skausmus ir leidžianti greičiau pasveikti.

Poliklinikoje teikiamų sveikatinimo paslaugų asortimentas suformuotas atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančius pacientų nusiskundimus bei sveikatos problemas, kylančias dėl nejudraus gyvenimo būdo, nuolatinio skubėjimo ir įtampos, dažnai patiriamo streso. Ypatingai daug dėmesio skiriama nugaros ir kaklo bei pečių juostos skausmams, varginantiems daugumą sėdimą darbą dirbančių žmonių.

PROJEKTAI

Pasiūlymai

  Pas vaikų ligų gydytojus, gydytojus odontologus bei nuotolinėms konsultacijoms pas šeimos gydytojus jau galima UŽSIREGISTRUOTI INTERNETU – per https://www.esveikata.lt/ipr sistemą!

  AKTUALI INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS NUO COVID-19:
  Užsiregistruoti save ar kitą asmenį skiepui INTERNETU galima per http://www.koronastop.lt/

  UŽSIREGISTRUOTI skiepui TELEFONU galima skambinant Karštąja linija – 1808.
  Gauti daugiau informacijos apie skiepijimo procesą galite
  puslapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

  AKTUALI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS:
  Pasiskiepiję arba turintys neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą pacientai
  gali e. sveikatos sistemoje atsispausdinti dvikalbę pažymą -
  Daugiau informacijos čia!


  Atkreipiame dėmesį, kad pacientų revakcinacija Pfizer vakcina bei vakcinacija visomis vakcinomis nuo Covid-19 vyksta kongresų ir parodų rūmuose Litexpo, Laisvės pr. 5.