Gausus teikiamų paslaugų asortimentas, didelis įvairios specializacijos gydytojų kolektyvas leidžia atsižvelgti į kiekvieno šeimos nario poreikius – nuo ką tik gimusio kūdikio iki garbaus amžiaus senolio. Siekdami gerinti teikiamų paslaugų kokybę bei pacientų saugą, rengiamės šeimos medicinos paslaugų akreditavimui.

Karoliniškių poliklinikoje veikia net keli šeimos medicinos skyriai, mažieji pacientai priimami spalvingame ir jaukiame vaikų ligų skyriuje, įrengtame atsižvelgiant į vaikų užimtumo ir komforto poreikius. Šiuolaikiškuose, griežtus ES kokybės standartus bei higienos reikalavimus atitinkančiuose odontologijos kabinetuose naudojama moderni odontologinė įranga, darbo vietos suprojektuotos pagal naujausius ergonomikos reikalavimus, siekiant sukurti visas sąlygas efektyviam ir sklandžiam pacientų priėmimui.

Viename didžiausių Vilniuje Konsultacijų skyriuje kasmet suteikiama per 230 tūkst. antrinio lygio medicinos paslaugų. Turime galimybę naudotis šiuolaikiškomis ir saugiomis diagnostinėmis priemonėmis, atlikti daugelį išsamių tyrimų ir diagnostinių procedūrų vieno apsilankymo metu, atsižvelgiant į jų duomenis, stebėti pacientų sveikatos būklę bei prognozuoti pokyčius.

Klinikinės diagnostikos laboratorijoje atliekamas platus spektras tyrimų, taikomos pažangiausios laboratorinių tyrimų technologijos. Skubūs tyrimai atliekami per vieną valandą, jų rezultatus pacientai patogiai gauna el. paštu. Per metus atliekama daugiau nei 334 tūkst. laboratorinių tyrimų, 114 tūkst. instrumentinių ir funkcinės diagnostikos tyrimų, beveik 120 tūkst. reabilitacinių procedūrų.

Dienos chirurgijos stacionare atliekamos otorinolaringologijos, ginekologijos, urologijos, ortopedijos ir traumatologijos operacijos bei procedūros. Dienos chirurgijos stacionaro dėka minimaliai trikdomas įprastas pacientų gyvenimo ritmas, mažėja infekcijos rizika, greičiau pasveikstama ir patiriama mažesnė psichologinė trauma.

Psichikos sveikatos centre teikiamos psichiatro ir psichologo konsultacijos suaugusiems ir vaikams, dienos stacionare taikomos įvairios pagalbinės terapijos (dailės, smėlio, muzikos, piešimo ant vandens, šokio judesio, šviesos, filmų terapija, audiorelaksacija), veikia savipagalbos ir psichoterapijos grupės.

Daug dėmesio skiriame ligų prevencijai ir sveikatinimui. Ne tik aktyviai vykdome valstybės finansuojamas prevencines programas, bet siūlome ir specializuotus profilaktinio sveikatos tikrinimo kompleksus, pacientams teikiamos įvairios sveikatinimo paslaugos – kineziterapija salėje ir baseine, gydomosios vonios, veido ir kūno procedūros, klasikiniai ir egzotiški masažai. Dirbame su įvairiomis visuomenės grupėmis: būsimoms mamoms skaitomos paskaitos ir vedamos mankštos, Jaunimo sveikatos centre jaunuoliai konsultuojami lytinio brendimo, reprodukcinės ir psichinės sveikatos, kontracepcijos, lytiškai plintančių ligų prevencijos klausimais, įvairaus amžiaus žmones kviečiame dalyvauti specialiose programose, skirtose širdies ir kraujagyslių ligų, cukrinio diabeto, reumatinių ligų negalios prevencijai. Ugdant sveikos gyvensenos įpročius, poliklinikoje rengiami edukaciniai užsiėmimai, ruošiama informacinė medžiagą, skatinamas atsakingas pacientų požiūris ir didesnis asmeninis indėlis prižiūrint savo sveikatą.

Mūsų veiklos siekiamybė – lygiavertė įstaigos ir paciento partnerystė rūpinantis sveikata, ne vien gydant pasekmes, bet ir stengiantis užkirsti joms kelią.