Mūsų specialistai nuolat gilina savo žinias, kelia kvalifikaciją, įsisavina naujausius diagnostikos ir gydymo metodus, semiasi patirties Lietuvoje ir užsienio šalyse, dalyvauja moksliniuose tyrimuose.

Plėsdami savo paslaugų spektrą ir diegdami inovacijas kasdienėje praktikoje, mes vadovaujamės visuotinai pripažintais ir patvirtintais diagnostikos ir gydymo algoritmais, kiekvienam pacientui individualiai pritaikydami saugiausią ir veiksmingiausią gydymą bei priežiūrą.

Poliklinikoje dirba ne tik kvalifikuoti gydytojai, bet ir medicinos mokslo daktarai bei šiuo metu studijuojantys doktorantai, universiteto dėstytojai, universitetinių ligoninių gydytojai. Mūsų specialistai dalyvauja Lietuvos ir tarptautinių profesinių draugijų veikloje, yra mokslinių straipsnių, medicininių knygų ir mokomųjų leidinių pacientams autoriai, dalinasi patirtimi skaitydami paskaitas ir pranešimus, dalyvaudami konferencijose.

VšĮ Karoliniškių poliklinika yra Vilniaus universiteto ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto šeimos medicinos mokslų rezidentūros bazė. Įstaigos fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje nuolat praktiką atlieka kineziterapeutai ir masažistai iš visos Lietuvos aukštųjų mokyklų ir profesinio rengimo centrų.