Turint neraminančių sveikatos klausimų, nedelskite – drąsiai kreipkitės pagalbos į mūsų poliklinikos gydytojus. Erzinantys sveikatos sutrikimai, negydomos sveikatos problemos gali būti rimtos ligos simptomas, o delsimas kreiptis į gydytojus gali turėti ilgalaikės neigiamos pasekmės sveikatai. Kviečiame Karoliniškių poliklinikos pacientus pasirūpinti savo sveikata dabar – šiuo metu pas daugelį Karoliniškių poliklinikos gydytojų specialistų eilių nėra.

Turint šeimos gydytojo siuntimą, per kelias dienas galima patekti pas gydytojus reumatologus, kardiologus, otorinolaringologus, urologus, gydytojus echoskopuotojus. Moteris taip pat kviečiame pasitikrinti krūtis – su gydytojo siuntimu krūtų echoskopijai priimame per 1-2  dienas.

Atkreipiame dėmesį, kad atvykti į Karoliniškių polikliniką šiuo metu yra visiškai saugu. Paslaugų teikimą organizuojame siekdami maksimalaus pacientų ir poliklinikos darbuotojų saugumo, nuolat atidžiai stebime saugumo reikalavimų laikymąsi poliklinikos viduje, o virusinių infekcijų simptomų turintys pacientai įleidžiami tik po nuotolinės konsultacijos ir pro atskirą poliklinikos įėjimą.

Norint pasinaudoti specialistų paslaugoms, reikalingas šeimos gydytojo siuntimas. Užsiregistruoti šeimos gydytojo vizitui galite per esveikata.lt  sistemą arba skambindami Karoliniškių poliklinikos Registratūros numeriu – (8 5) 216 8911