LT | EN

Konsultacijų skyriaus gydytojai kasmet konsultuoja daugybę kitose asmens sveikatos priežiūros įstaigose priregistruotų pacientų. Tiek mūsų, tiek ir kitų įstaigų šeimos gydytojai ir kitų skyrių gydytojai specialistai pasitiki mumis siųsdami konsultuoti pacientus. Mūsų kompetencija, išsamus ir įvairiapusiškas pacientų ištyrimas, laiku nustatyta diagnozė ir parinktas tinkamas paciento gydymas, išsamus atsakymas (išrašas) ir rekomendacijos siuntusiam gydytojui, taip pat ir kolegialumas, bendradarbiavimas bei nuolatinis grįžtamasis ryšys skatina pasirinkti mūsų skyriaus gydytojus specialistus.

Karoliniškių poliklinikos gydytojai specialistai paslaugas teikia visiems asmenims, nepriklausomai nuo to, kokioje Vilniaus ir Vilniaus apskrities sveikatos priežiūros įstaigoje dirba Jūsų šeimos gydytojas.

  • Jei turite šeimos gydytojo siuntimą ir esate draustas privalomuoju sveikatos draudimu, specialistų konsultacijos Jums yra nemokamos.
  • Jei šeimos gydytojo siuntimo neturite, norite konsultacijos ir patarimo nelaukdamas eilėje, esate nedraustas privalomuoju sveikatos draudimu arba Jums teikiamų paslaugų išlaidos nekompensuojamos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis teisės aktų nustatyta tvarka ir yra įtrauktos į sveikatos apsaugos ministro patvirtintą mokamų paslaugų sąrašą ar esant kitoms aplinkybėms, tačiau Jums reikia mūsų gydytojo specialisto konsultacijos, mes teikiame mokamas paslaugas. Jūsų patogumui turime sutartis ir su draudimo bendrovėmis.
  • Primename, kad stacionarinėje asmens sveikatos priežiūros įstaigoje besigydantiems pacientams neteikiame PSDF biudžeto lėšomis apmokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų, išskyrus būtinąją pagalbą, ir neišrašome kompensuojamųjų vaistų.

Individualiai žiūrime į kiekvieną atvykusį pas mus pacientą, kiekvienas žmogus mums yra unikalus, mes gerbiame Jūsų laiką ir suprantame Jūsų būkštavimą dėl blogos savijautos. Absoliuti dauguma pas mus apsilankiusių pacientų džiaugiasi pasirinkę mus, nes išsprendžia medicinines problemas, gauna atsakymus į jiems kilusius klausimus ir patarimus, kaip kasdien rūpintis savo sveikata toliau, išsaugoti sveikatą ir gerą savijautą.

Raginame visus, būkite aktyviais savo ligos priežiūros dalyviais, domėkitės savo ligos eiga ir padariniais, naujomis gydymo ir savikontrolės galimybėmis, būdais, kaip pristabdyti ligos raidą ar jos išvengti, klauskite, dalinkitės savo nuomone ir kasdiene patirtimi. Tik veikiant kartu mums pavyks pažaboti ligą Jūsų kelyje.

Pas vaikų ligų gydytojus, gydytojus odontologus bei nuotolinėms konsultacijoms pas šeimos gydytojus jau galima UŽSIREGISTRUOTI INTERNETU – per https://www.esveikata.lt/ipr sistemą!

AKTUALI INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS NUO COVID-19:
Užsiregistruoti save ar kitą asmenį skiepui INTERNETU galima per http://www.koronastop.lt/

UŽSIREGISTRUOTI skiepui TELEFONU galima skambinant Karštąja linija – 1808.
Gauti daugiau informacijos apie skiepijimo procesą galite
puslapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

AKTUALI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS:
Pasiskiepiję arba turintys neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą pacientai
gali e. sveikatos sistemoje atsispausdinti dvikalbę pažymą -
Daugiau informacijos čia!


Atkreipiame dėmesį, kad pacientų revakcinacija Pfizer vakcina bei vakcinacija visomis vakcinomis nuo Covid-19 vyksta kongresų ir parodų rūmuose Litexpo, Laisvės pr. 5.