Šiuolaikiškame ir jaukiame VšĮ Karoliniškių poliklinikos Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriuje pacientų laukia visas kompleksas sveikatinimo paslaugų. Be įprastų klasikinių masažų, siūlomos ir egzotiškos procedūros – senovės kinų medicinoje taikoma grandymo terapija “Guaša” ar masažas karštais akmenimis, taip pat veidą ir kūną puoselėjantys kompleksai dailiosios lyties atstovėms.

VšĮ Karoliniškių poliklinikos Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėjo Tomo Sinevičiaus teigimu, poliklinikoje teikiamų sveikatinimo paslaugų asortimentas suformuotas atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančius pacientų nusiskundimus bei sveikatos problemas, kylančias dėl nejudraus gyvenimo būdo, nuolatinio skubėjimo ir įtampos, dažnai patiriamo streso. Ypatingai daug dėmesio skiriama nugaros ir kaklo bei pečių juostos skausmams, varginantiems daugumą sėdimą darbą dirbančių žmonių.

“Sveikam žmogui masažas gali būti naudinga sveikatos stiprinimo priemonė, padedanti išvengti ligos, o sergančiajam – sudėtinė gydymo dalis, mažinanti skausmus ir leidžianti greičiau pasveikti”, – masažo nauda neabejoja gyd. T. Sinevičius.

Anot jo, svarbiausia masažo funkcija – mažinti fizinę ir emocinę įtampą, raumenų sąstingį, stimuliuoti kraujotaką bei limfos apytaką. Masažas turi terapinį poveikį sergant daugeliu ligų, teigiamai veikia nervų sistemą, stiprina organizmo atsparumą ligoms. Dažnai masažai taikomi gydant sausgyslių ir sąnarių ligas, patyrus galūnių kaulų lūžius, minkštųjų audinių ir sąnarių traumas, iškrypus stuburui, sergant periferinės nervų sistemos ligomis. Masažai skiriami ir sergantiems širdies ir kraujagyslių, kvėpavimo bei virškinimo trakto ligomis.

Masažai ypač rekomenduojami sėdimą darbą dirbantiems, sportuojantiems ar didelį fizinį krūvį patiriantiems žmonėms, taip pat siekiant greičiau atsigauti po operacijų. Reguliariai atliekamas masažas mažina nuovargį, suteikia energijos ir žvalumo, didina darbingumą. Masažuojant greitėja prakaito ir riebalinių liaukų veikla, nuo kūno paviršiaus pasišalina suragėjusios epidermio ląstelės, oda geriau kvėpuoja, tampa lygesnė ir elastingesnė.

Geriausiai masažo poveikis ir nauda pajuntama per asmeninę patirtį, tad kviečiame išbandyti VšĮ Karoliniškių poliklinikos teikiamas sveikatinimo paslaugas. Registracija ir išsamesnė informacija – tel. (8 5) 205 3759 arba Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus registratūroje.