LT | EN

Ką daryti, jei jaučiu nors vieną peršalimo simptomą (pakilusi temperatūra, kosulys, galvos svaigimas)?

Atsiradus kuriam nors iš peršalimo simptomų neišsigąskite, tačiau jokiu būdu NEVYKITE Į POLIKLINIKĄ, likite namuose. Skambinkite telefonu 1808 ir vykdykite telefonu gautus nurodymus arba susisiekite su savo šeimos gydytoju.

Kaip gauti nedarbingumo pažymėjimą?

Norint gauti nedarbingumo pažymėjimą, prašome pacientų užsiregistruoti konsultacijai su šeimos gydytoju paskambinus telefonu (8 5) 216 8911.

Jei iš karto prisiskambinti nepavyko, primename, kad atgaline data nedarbingumo pažymėjimas gali būti išduodamas ne daugiau kaip už 5 darbo dienas, skaičiuojant atgal nuo asmens kreipimosi į AASP paslaugas teikiančią įstaigą dienos, jei paslaugas teikianti įstaiga dėl asmenų kreipimosi nuotoliniu būdu gausos neturi galimybės atsiliepti į visų ar dalies asmenų skambučius.

Daugiau informacijos apie nedarbingumo pažymėjimų išdavimą karantino metu rasite spustelėję čia. 

Man reikalinga gydytojo konsultacija, kaip ją gauti?

Karantino metu Karoliniškių poliklinikos gydytojai konsultuoja nuotoliniu būdu. Norint užsiregistruoti pas gydytoją nuotolinei konsultacijai, Jums reikia paskambinti į Registratūrą tel. (8 5) 216 8911. Daugiau informacijos apie Karoliniškių poliklinikos teikiamas paslaugas karantino metu rasite spustelėję čia.

Jeigu gavau gydytojo leidimą atvykti į polikliniką, kaip man elgtis?

Jus konsultavęs gydytojas nurodys tikslų laiką kada ir pro kurį poliklinikos įėjimą turėsite atvykti. Atvykus prie poliklinikos įėjimo, Jus įleis filtro darbuotojai, kurie paklaus Jūsų keleto kontrolinių klausimų ir pamatuos temperatūrą. Jeigu temperatūra bus normali, sekite žalios spalvos rodyklėmis iki laiptinės, iš kurios eikite į Jums reikalingą kabinetą. Beje, nepamirškite savo asmens dokumento – atvykus, reikės jį pateikti.

Gydytojui leidus atvykti, ar galiu poliklinikoje apsilankyti su drauge / šeimos nariu?

Karantino metu ribojamas lydinčių asmenų lankymasis poliklinikoje, todėl prašome pacientų atvykti po vieną. Su pacientu (vaiku ar senjoru) įleidžiama tik po vieną lydintį asmenį.

Man baigiasi vaistai, ką daryti?

Gydytojai vaistų receptus išrašo nuotoliniu būdu, todėl skambinkite ir užsirašykite nuotolinei konsultacijai tel.  (8 5) 216 8911

Esu nėščioji ir karantino laikotarpiu man paskirti tyrimai, ką daryti?

Karantino laikotarpiu tyrimai būsimoms mamoms atliekami antradieniais nuo 7 iki 11 valandos. Jei karantino metu konkretus tyrimo laikas nepaskirtas, Jums reikėtų kreiptis į Registratūrą tel. (8 5) 216 8911.

Man reikalinga mankštos reabilitacija, ką daryti?

Karantino metu Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius pacientus konsultuoja nuotoliniu būdu. Norint gauti e. siuntimą FMR gydytojo konsultacijai, reikia užsiregistruoti pas šeimos gydytoją nuotolinei konsultacijai paskambinus į Registratūrą tel. (8 5) 216 8911. Pratimus alkūnei, čiurnai, keliui, peties sąnariui, pirštams ir plaštakai bei kvėpavimo pratimus su nurodymais, kaip juos atlikti rasite spustelėjus čia.

Esu Karoliniškių poliklinikos Psichikos sveikatos centro pacientas. Kur man kreiptis dėl vaistų, nedarbingumo ar sveikatos būklės pokyčių?

Karoliniškių poliklinikos Psichikos sveikatos centro (PSC) pacientus informuojame, kad karantino metu psichikos sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu.
Pacientų, kurie nori pasikonsultuoti dėl būklės pokyčių ar kitais būtinais klausimais prašome skambinti nurodytu laiku Jiems reikalingiems PSC specialistams tiesiogiai, su kuriais sutarsite dėl tolimesnių konsultacijų – PSC specialistų kontaktus ir darbo laiką rasite čia.  

Noriu atlikti burnos higieną, ar galiu užsirašyti?

Karantino metu odontologijos paslaugų teikimas stabdomas, tad burnos higiena neatliekama. Tačiau jaučiant stiprų danties skausmą teikiame būtinąją pagalbą.

KLAUSKITE MŪSŲ

Užduokite Jums rūpimą klausimą apie Karoliniškių poliklinikos teikiamų paslaugų teikimo tvarką karantino metu.

  Pas vaikų ligų gydytojus, gydytojus odontologus bei nuotolinėms konsultacijoms pas šeimos gydytojus jau galima UŽSIREGISTRUOTI INTERNETU – per https://www.esveikata.lt/ipr sistemą!

  AKTUALI INFORMACIJA DĖL VAKCINACIJOS NUO COVID-19:
  Užsiregistruoti save ar kitą asmenį skiepui INTERNETU galima per http://www.koronastop.lt/

  UŽSIREGISTRUOTI skiepui TELEFONU galima skambinant Karštąja linija – 1808.
  Gauti daugiau informacijos apie skiepijimo procesą galite
  puslapyje https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcina arba skambindami į Vakcinos liniją telefonu 8 5 230 0123.

  AKTUALI INFORMACIJA KELIAUJANTIEMS:
  Pasiskiepiję arba turintys neigiamą laboratorinio tyrimo atsakymą pacientai
  gali e. sveikatos sistemoje atsispausdinti dvikalbę pažymą -
  Daugiau informacijos čia!


  Atkreipiame dėmesį, kad pacientų revakcinacija Pfizer vakcina bei vakcinacija visomis vakcinomis nuo Covid-19 vyksta kongresų ir parodų rūmuose Litexpo, Laisvės pr. 5.