Rugsėjo 16 d. Karoliniškių poliklinikos vidiniame kiemelyje, renginių palapinėje įvyko Karoliniškių poliklinikos Jaunimo sveikatos centro organizuotas renginys „Pažink save – padėk sau“.

Renginys buvo skirtas 14-29 amžiaus jaunuoliams, norintiems pažinti ir pajausti save, pasitelkiant sąmoningu dėmesingumu grįstomis terapijomis.

Renginio metu medicinos psichologė Daiva Talijūnienė supažindino dalyvius su šokio terapija bei galimybe kartu su įvairiais muzikos žanrais išreikšti aplankančias emocijas. Vaikų ir paauglių psichiatrijos rezidentai Mantas Petrašiūnas ir Goda Zubkaitė nusprendė, kad po šokio geriausias atokvėpis – kvėpavimo meditacija, kurios metu galima nurimti ir atsigauti. Evelina Ibianskaitė – muzikos terapeutė papasakojo apie muzikos terapiją ir pasiūlė šią veiklą išbandyti praktiškai. Pasitelkiant įvairiausius muzikos instrumentus dalyviai mėgino išgroti jaučiamas emocijas bei mokėsi jas atpažinti, išmėgino receptyvios terapijos būdą. Renginio pabaigoje Ramunė Maniušienė – EBRU (piešimo ant vandens) terapijos specialistė pademonstravo šios technikos rezultatus, papasakojo kaip ji atliekama ir pagal kokius kriterijus vertinama. Visą renginį vedė ir koordinavo psichikos centro vedėja Virginija Karalienė bei Jaunimo sveikatos centro koordinatorė Silvija Cicėnaitė.

Renginio pabaigoje jaunuoliams buvo padalintos Jaunimo sveikatos centro išleistos užrašinės, kuriose pateikta daug informacijos apie jaunimo sveikatą.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems renginio dalyviams ir lektoriams.

Daugiau informacijos apie Karoliniškių poliklinikos Jaunimo sveikatos centrą rasite čia.