0
 0 LT | EN

Welcome to medicenter

Donec sed odio dui. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor.

Our Motto

The mind has great influence over the body and maladies often have their origin there.

— John Doe Molicere

Latest News

  • 2018-05-14
  • 0
  Fizinės bausmės kenkia visai šeimai

  Fizinės bausmės kenkia visai šeimai

  Tėvystė yra nuostabus patyrimas, teikiantis daug džiaugsmo, nuostabos, palaimos, tačiau kartu lydimas nerimo, nusivylimo ar bejėgiškumo akimirkų, reikalaujantis kantrybės, susitvardymo, pasiaukojimo. Susidurdami su sunkumais auklėjant vaikus, tėvai ne visada žino, kaip geriausia reaguoti į vaikų užsispyrimą, prieštaravimą, neklusnumą. Netekę kantrybės, siekdami priversti vaikus elgtis norimu būdu, tėvai „baudžia“ vaikus juos apšaukdami ar panaudodami fizinį smurtą.Plačiau
  • 2018-05-14
  • 0
  Skyrybų poveikis vaiko emocinei raidai

  Skyrybų poveikis vaiko emocinei raidai

  Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje 2017 m. buvo įregistruota 8,3 tūkst. ištuokų. Kasmet daugybė vaikų atsiduria šeimos iširimo situacijoje. Apie tai, kaip skyrybos veikia vaiko emocinę raidą bei kaip sumažinti žalingas pasekmes, pasakoja gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė Virginija Karalienė, VšĮ Karoliniškių poliklinikos Psichikos sveikatos centro vedėja.

  Plačiau
  • 2018-05-14
  • 0
  Kaip padėti vaikui valdyti pyktį?

  Kaip padėti vaikui valdyti pyktį?

  Vaikų emocijos pradeda formuotis vos jam gimus. Ankstyvaisiais gyvenimo mėnesiais kūdikių emocinės išraiškos būna skirtingos - kūdikių niekas nevaržo, savo jausmus jie reiškia natūraliai. Tačiau augantis vaikas turi išmokti atrasti konstruktyvių būdų juos reikšti ir valdyti socialiniame kontekste. Ir tai labai daug priklauso nuo tėvų, kaip teisingai jie išmokys vaikus atpažinti reiškiamas emocijas ir jasPlačiau
  • 2018-04-16
  • 0
  Kviečiame skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio

  Kviečiame skirti 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio

  Jei dar nesate numatę, kaip turėtų būti panaudojami 2 proc. nuo Jūsų sumokėto pajamų mokesčio, kviečiame pasinaudoti įstatymo suteikta galimybe ir skirti juos kaip paramą VšĮ Karoliniškių poliklinikai.

  Plačiau
Didinti šriftą
Kontrastas