Odontologijos paslaugos

Odontologijos skyriuje teikiamos pirminio lygio odontologinės paslaugos vaikams ir suaugusiems. Paslaugos teikiamos šiuolaikiškuose, griežtus ES kokybės standartus bei higienos reikalavimus atitinkančiuose kabinetuose, kuriuose naudojama moderni odontologinė įranga.

Poliklinikoje teikiamos šios odontologinės paslaugos:

 • Odontologinė apžiūra;
 • Odontologinis gydymas (endodontinis, karieso gydymas, plombavimas, kanalų gydymas ir pan.);
 • Vaikų dantų silantavimas (6–14 m. vaikų krūminių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, paslaugą finansuojant PSDF lėšomis;
 • Burnos higiena (paslauga mokama). Profesionalaus higienisto atliekamų procedūrų metu šalinamos dantų apnašos ir akmenys, poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Higienistas taip pat moko pacientus asmens burnos higienos įgūdžių, padeda išsirinkti burnos higienos priemones, moko, kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti dantis.
 • Silantavimas – efektyvi apsauga nuo ėduonies

  Kas yra silantai?

  Silantai – dantų ėduonies profilaktikai skirta medžiaga. Minėta medžiaga giliai įsiskverbia į sveikų krūminių dantų vageles ir duobeles, hermetizuoja jas ir neleidžia ten patekti bakterijoms ir angliavandeniams, kauptis apnašoms bei maisto likučiams. Taip vaikų dantukai yra apsaugojami nuo ėduonies.

  Kas gali gauti PSDF biudžeto lėšomis apmokamas dantų silantavimo paslaugas?

  Vaikai nuo 6 iki 14 metų

  Kur reikia kreiptis norint gauti nemokamas dantų silantavimo paslaugas?

  Norint gauti šią paslaugą nemokamai, reikia kreiptis į gydytoją odontologą arba burnos higienistą ir užsiregistruoti pas jį vizitui.

  Kaip atliekama dantų silantavimo procedūra?

  Silantavimas – tai visiškai neskausminga procedūra. Dantų paviršius nuvalomas, apdorojamas specialia pasta ir padengiamas silantu, kuris sukietinamas panaudojant specialią šviesą. Padengus dantukus silantais pirmą kartą, po 3 mėnesių reikia apsilankyti pas gydytoją odontologą, kad šis įvertintų būklę, o vėliau – pasitikrinti kiekvieno profilaktinio tikrinimosi metu. Jei silantas iškrenta, krūminių dantų dengimo silantinėmis medžiagomis procedūra kartojama.

Prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos prisirašę gyventojai (išskyrus vaikus ir vyresnius, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau iki jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis, kai jie pateikia gyvenamosios vietos savivaldybės socialinės paramos skyriaus atitinkamą pažymą) už teikiamas odontologines paslaugas moka tik už medžiagas, pagal tuo metu poliklinikoje galiojančias kainas.

GYDYMAS