Odontologijos paslaugos

Odontologijos skyriuje teikiamos pirminio lygio odontologinės paslaugos vaikams ir suaugusiems. Paslaugos teikiamos šiuolaikiškuose, griežtus ES kokybės standartus bei higienos reikalavimus atitinkančiuose kabinetuose, kuriuose naudojama moderni odontologinė įranga.

Poliklinikoje teikiamos šios odontologinės paslaugos:

  • Odontologinė apžiūra;
  • Odontologinis gydymas (endodontinis, karieso gydymas, plombavimas, kanalų gydymas ir pan.);
  • Vaikų dantų silantavimas (6–14 m. vaikų krūminių dantų dengimas silantinėmis medžiagomis, paslaugą finansuojant PSDF lėšomis;
  • Burnos higiena (paslauga mokama).

Profesionalaus higienisto atliekamų procedūrų metu šalinamos dantų apnašos ir akmenys, poliruojami dantų ir plombų paviršiai. Higienistas taip pat moko pacientus asmens burnos higienos įgūdžių, padeda išsirinkti burnos higienos priemones, moko, kaip taisyklingai valyti ir prižiūrėti dantis.

Prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos prisirašę gyventojai (išskyrus vaikus ir vyresnius, besimokančius dieninėse bendrojo lavinimo mokyklose, profesinių mokyklų dieniniuose skyriuose, bet ne ilgiau iki jiems sukanka 24 metai, ir socialiai remtinus asmenis, kai jie pateikia gyvenamosios vietos savivaldybės socialinės paramos skyriaus atitinkamą pažymą) už teikiamas odontologines paslaugas moka tik už medžiagas, pagal tuo metu poliklinikoje galiojančias kainas.

GYDYMAS