Mūsų istorija

Savo veiklą pradėjusi 1976 m. kaip Vilniaus 5-oji poliklinika, įstaiga tapo vieno naujausių sostinės mikrorajonų – Karoliniškių širdimi, kurios paslaugomis naudojosi ir aplinkinių rajonų gyventojai. 1978 m. atidarius specializuotą reabilitacijos skyrių, ji įgijo „poliklinikos-kurorto“ vardą, nes pacientams buvo skiriamos fizioterapinės procedūros, anksčiau prieinamos tik sanatorijose: povandeninis masažas, kineziterapija vandenyje, gydomosios vonios, inhaliacijos, refleksoterapija. Dėl inovatyvių paslaugų, modernios aparatūros, aukštos kvalifikacijos kolektyvo poliklinika garsėjo kaip to laikmečio technologijų ir inovacijų lyderė. 1997 m. įstaigai buvo suteiktas VšĮ Karoliniškių poliklinikos vardas.

Nuo 2010 iki 2016 m. buvo iš pagrindų atnaujinta tiek VšĮ Karoliniškių poliklinikos išorinė aplinka, tiek vidinės erdvės: registratūra, klinikinės diagnostikos laboratorijos patalpos, procedūrų kabinetai, renovuotas poliklinikos fasadas, naujai įrengti beveik visi poliklinikoje veikiantys skyriai, įkurti nauji padaliniai – psichikos dienos stacionaras, dienos chirurgijos stacionaras, duris atvėrė naujas poliklinikos filialas Pilaitės mikrorajone. Stambiausi poliklinikos renovacijos projektai buvo vykdomi pasinaudojant ES struktūrinių fondų parama bei Vilniaus m. savivaldybės lėšomis.

Sveikatos apsaugos ministerijos ekspertų komisijai įvertinus VšĮ Karoliniškių poliklinikos patalpas, medicininę įrangą, paslaugų teikimo procesą, medicinos personalą, įstaigos dokumentus ir kt., 2017 m. gruodžio mėn. VšĮ Karoliniškių poliklinikai išduotas akreditavimo pažymėjimas šeimos medicinos paslaugai teikti.

Pastarasis dešimtmetis VšĮ Karoliniškių poliklinikai buvo didelių pokyčių ir atgimimo metas. Nuėję ilgą permainų kelią, šiandien džiaugiamės iš pagrindų pasikeitusia mūsų infrastruktūra, stipriais specializuotais skyriais, unikaliais IT sprendimais. Daug pastangų dedame gerindami paslaugų efektyvumą ir prieinamumą, nuolat atnaujiname medicininę įrangą, plečiame teikiamų paslaugų spektrą. Viešajame sektoriuje esame žinomi kaip novatoriškų projektų iniciatoriai, kurių idėjomis seka ir kitos sveikatos priežiūros įstaigos. Siekiame atkurti savo istorinį išskirtinumą, susigrąžinti moderniausios Vilniaus poliklinikos vardą ir tapti pirmaujančia sveikatos priežiūros įstaiga mieste.