„…mylima pacientų, atvažiuojančių iš visos Lietuvos dėl ypatingo atjautos jausmo, kūrybinga vadovė, gebanti pasiūlyti netradicinius sudėtingų problemų sprendimus, charizmatiška dėstytoja, noriai besidalijanti žiniomis su studentais… “

Šiais žodžiais ir „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimu penktadienį Rotušėje buvo pagerbta VšĮ Karoliniškių poliklinikos gydytoja endokrinologė, Konsultacijų skyriaus vedėja doc. dr. Lina Zabulienė, nominuota kaip „Metų gydytoja 2018“.

Pasaulinę sveikatos dieną tradiciškai įteikdamas „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimus, Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius visų vilniečių vardu padėkojo vienuolikai nusipelniusių sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų – už kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą. Tarp apdovanotųjų – bendrosios praktikos slaugytojos, administratoriai, gydytojai ir sveikatos apsaugos skyriaus darbuotojai.

„Šiandien man nusišypsojo laimė būti auksinės širdies žmonių draugijoje. Ir tai ne metafora – auksinės širdies medikai gydo ir kūną, ir sielą. Pats niekada nesvajojau tapti gydytoju, tačiau didžiuojuosi jumis ir turiu svajonę, kad Vilniuje dirbtų ir gyventų kuo daugiau tokių talentų, kurių atviros širdys dovanoja kitiems sveikatą, atjautą ir gyvenimą. Kviečiu drauge kurti auksinių širdžių Vilnių“, – dėkojo sostinės meras R. Šimašius.

Džiaugiamės ir didžiuojamės savo gretose turėdami kolegę, kurios profesionalumas bei nuoširdus atsidavimas darbui įkvepia ne tik mūsų kolektyvą, bet yra pastebėtas bei įvertintas ir Vilniaus miesto vadovų!