Brangūs pacientai,

Jūsų sveikata ir saugumas – didžiausias mūsų prioritetas, todėl mes glaudžiai bendradarbiaujame su Vilniaus miesto savivaldybe, Sveikatos apsaugos ministerija ir kitomis institucijomis, kad sumažintumėme galimus pavojus. Darysime viską, kad užtikrintumėme reikalingas paslaugas Jūsų sveikatos priežiūrai bei prašome dėl Jūsų pačių saugumo – likite namuose.

Siekdami prisidėti prie pacientų saugumo didinimo ir koronaviruso tyrimų sklaidos, Karoliniškių poliklinikos darbuotojai jau pradėjo darbą mobiliose komandose ir yra visiškai pasirengę rinkti ėminius tyrimams dėl koronaviruso.

Primename, kad susipažinti su karantino metu pasikeitusia Karoliniškių poliklinikos paslaugų teikimo tvarka galite spustelėję štai čia. 

Informaciją apie nedarbingumą ir išmokas rasite čia, o pagrindinė informacija apie koronavirusą teikiama štai čia.

Ateinančiomis savaitėmis gali būti priimti papildomi sprendimai, turėsiantys įtakos Jums teikiamų paslaugų tvarkai; apie bet kokius naujus pakeitimus informuosime Jus el. paštu arba / ir telefonu. Dedame visas pastangas, kad visą Jums reikalingą informaciją gautumėte laiku ir galėtumėte su mumis susiekti.

Dėkojame už Jūsų kantrybę ir supratingumą. Mes esame gerai pasiruošę šiai situacijai ir nuolat dirbame siekdami užtiktinti kiekvieno iš Jūsų saugumą.