0
 0 LT | EN

Netrukus automobilių stovėjimo aikštele prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos NEMOKAMAI galės naudotis tik poliklinikoje besilankantys pacientai.

Prie VšĮ Karoliniškių poliklinikos esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, į kurią patenkama iš Laisvės pr. pusės, įdiegta automobilių parkavimo sistema, kuri leidžia naudojimąsi aikštele susieti su poliklinikoje besilankančio paciento vizito laiku. Siekdami sklandaus automobilių aikštelės eksploatavimo proceso, tęsiame duomenų apie pacientų automobilių numerius rinkimą ir kviečiame pacientus aktyviai pateikti šią informaciją.

Transporto priemonių judėjimas aikštelėje bus reguliuojamas automatiniu užtvaru su specialia kamera, nuskaitančia automobilio numerį. Norėdami patogiai ir nemokamai naudotis mūsų automobilių stovėjimo aikštele, iš anksto nurodykite savo naudojamos transporto priemonės valstybinį numerį:

  • Lankydamiesi VšĮ Karoliniškių poliklinikoje pas gydytoją,
  • Telefonu ar tiesiogiai bendraudami su VšĮ Karoliniškių poliklinikos registratorėmis,
  • VšĮ Karoliniškių poliklinikos elektroninės paciento kortelės paskyroje,
  • Užpildant registravimo formą šio puslapio dešinėje pusėje.

Jei automobiliu naudojasi ne tik transporto priemonės savininkas, bet ir jo šeimos nariai, automobilio numerį prašome nurodyti ir prie jų kontaktinių duomenų VšĮ Karoliniškių poliklinikos informacinėje sistemoje.


2 valandas nemokamai naudotis aikštele galės poliklinikos pacientai, kurie tuo laiku buvo užregistruoti gydytojo konsultacijai ar sveikatos priežiūros procedūrai arba kuriems buvo suteiktos laboratorijos paslaugos. Kitais atvejais automobilio stovėjimas aikštelėje apmokestinamas.

Norėdami surinkti kuo daugiau pacientų automobilių numerių duomenų, kol kas naujosios parkavimo sistemos neaktyvuojame (įvažiuoti bei išvažiuoti laikinai leidžiama visiems automobiliams). Apie integruotos automobilių parkavimo sistemos paleidimą bus paskelbta interneto svetainėje www.karpol.lt.

Automobilio numerio registravimo forma*Žvaigždute pažymėtus laukelius užpildyti privaloma.
Didinti šriftą
Kontrastas