Lietuvoje įsigaliojus karantinui, Karoliniškių poliklinikoje paslaugų teikimą organizuosime siekdami maksimalaus pacientų ir poliklinikos darbuotojų saugumo. Tai reiškia, kad dar atidžiau stebėsime saugumo reikalavimų laikymąsi poliklinikos viduje bei parinksime pacientų interesus labiausiai atitinkantį paslaugų teikimo būdą. Dalis paslaugų bus teikiama tiesioginio kontakto su pacientu metu, kita dalis – nuotoliniu būdu.

Poliklinika, kaip ir Lietuva bei visas Pasaulis, savo darbuotojų tarpe, deja, neišvengia susirgimų Covid-19 liga, daugėja saviizoliacijoje esančių darbuotojų, todėl, siekiant epidemiologinės saugos, išlaikyti paslaugas teikiančių darbuotojų rezervą bei vadovaujantis teikiamais specialistų nurodymais, nuo šiol šeimos, vaikų ligų gydytojų darbą organizuosime ciklais, t. y., pusė poliklinikoje dirbančių šeimos gydytojų komandų dvi savaites paslaugas teiks nuotoliniu būdu, vėliau juos keis likę poliklinikoje dirbę medikai.

Pacientus informuojame, kad didinsime šeimos ir vaikų ligų gydytojų nuotolinių konsultacijų skaičių. Tiesioginio kontakto būdu šeimos ir vaikų ligų gydytojai teiks paslaugas, kurių negalima suteikti nuotoliniu būdu. Kai kuriuos gydytojų specialistų konsultacijos (pakartotinos konsultacijos ir konsultacijos, skirtos ilgalaikiam sveikatos būklės stebėjimui – apie 25 proc. visų konsultacijų) taip pat bus teikiamos nuotoliniu būdu.

Tiesioginio kontakto su pacientu būdu bus teikiamos: odontologinės paslaugos, nėščiųjų ir naujagimių paslaugos, vaikų skiepijimai pagal Nacionalinę imunoprofilaktikos programą, atliekami profilaktiniai įsidarbinančių asmenų sveikatos patikrinimai, vykdomos ligų prevencijos programos.

Norime nuraminti pacientus, kad ir toliau nuoširdžiai dirbame ir dirbsime dėl pacientų sveikatos, kad šios sudėtingos situacijos metu teikiamos paslaugos būtų saugios ir kokybiškos.

Taip pat primename:

  • Atsakingai laikykitės saugumo: taisyklingai dėvėkite kaukę, dezinfekuokite rankas, laikykitės čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo, o nuo kitų asmenų išlaikykite saugų 2 m atstumą. Kiekvieno iš mūsų pastangos prisideda prie COVID-19 valdymo šalyje.
  • Susilaikykite nuo nebūtinų paslaugų užsakymo vykstant į polikliniką (dokumentų spausdinimo, prisirašymo prie poliklinikos, registracijos pas gydytoją ir t .t.). Tapti poliklinikos pacientu galite internetu štai čia, o užsiregistruoti pas gydytoją galite per sergu.lt sistemą arba skambindami telefonu (8 5) 216 8911. Aktualias naujienas arba informaciją apie teikiamas el. paslaugos rasite mūsų svetainėje karpol.lt
  • Į polikliniką pacientai (esant būtinybei – ne daugiau kaip vienas lydintis asmuo) įleidžiami likus ne daugiau nei 10 min. iki paskirto vizito laiko. Laukdami patekimo į polikliniką laikykitės saugaus atstumo, o įėję – pasimatuokite temperatūrą termovizoriumi arba termometru.
  • Pas gydytojus specialistus atvykstantiems pacientams vizito informacija bus siunčiama trumposiomis žinutėmis. Prašome prie durų parodyti gautą žinutę poliklinikos darbuotojui, kad Jūsų registracijos / įleidimo procesas būtų greitesnis.
  • Virusinių infekcijos simptomų turinčių pacientų prašome į polikliniką neiti. Virusinių infekcijų simptomų turintys pacientai įleidžiami tik po nuotolinės konsultacijos ir tik pro A korpuso įėjimą.

    Saugokime save ir kitus!