Naujienos

Siūlome prisiregistruoti

Siūlome darbą

Paslaugos

Share

VšĮ Karoliniškių poliklinikos kolektyvas spalio 1 d. sveikino senjorus su  
Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena!

1990 m. gruodžio 14 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Lietuvoje ši diena paskelbta minėtina Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.         VšĮ Karoliniškių poliklinikoje 40,4 % pacientų yra pagyvenę žmonės. Iš 58262 tūkstančių prie poliklinikos prisirašiusių pacientų, pagyvenusių žmonių – 23548.
Senjorai – tai mūsų patirtis ir mūsų turtas. Atsakomybė, rūpestis, pagarba, nepriklausomybė, teisingumas, tai  vertybės, kurias jie mums įdiegė ir kurios – neįkainojamos. Dėkojame už Jūsų širdžių gerumą ir gyvenimišką išmintį, kuria dosniai dalijatės su savo artimaisiais ir visa bendruomene.
VšĮ Karoliniškių poliklinikos kolektyvas senjorams linki: fizinės, socialinės ir dvasinės sveikatos, nuoširdžios artimųjų meilės ir dėmesio, aplinkinių žmonių šypsenų ir supratimo.