Naujienos pacientams ir lankytojams

Naujienos

Sveikatinimo programa „Judėk ir lieknėk“

Mielos moterys ir merginos, 

vis dažniau susimąstote apie dailesnę figūrą: dailią taliją, pilvo presą, stangresnius sėdmenų ir kojų raumenukus? Turite problemų dėl antsvorio, ar medžiagų apykaitos sutrikimų? Kenčiate stuburo ar sąnarių skausmus? Tuomet nedvejodamos skirkite laiko sau ir išbandykite sveikatingumo programą „Judėk ir lieknėk“. Tai mankšta skirta moterims, norinčioms atsikratyti nereikalingų kilogramų, susigrąžinti dailias kūno formas, sustiprinti raumenukus, pagerinti nuotaiką. 

217_KARO
219_KARO
222_KARO
227_KARO
241_KARO
244_KARO
252_KARO
258_KARO
266_KARO

Daugiau...

Atlikite VšĮ Karoliniškių poliklinikos profilaktinę ginekologinę sveikatos programą su 30 % nuolaida už Jūsų dėmesio vertą kainą tik 112 Lt!

Jums bus suteiktos šios gydytojo akušerio ginekologo paslaugos:

gydytojo konsultacija ir apžiūra – kurios metu gydytojas išklausys Jūsų nusiskundimus, o apžiūros metu bus atlikta gimdos kaklelio, gimdos ir gimdos priedų patikra;

ginekologinė echoskopija – ultragarsu bus ištirta gimda ir jos priedai, apžiūrima, ar nėra auglių, cistų, o tyrimo išvadas gydytojas pateiks apžiūros metu;

onkocitologinis tepinėlis – tai tyrimas, gimdos kaklelio ikivėžinėms būklėms ir vėžiui nustatyti.

Profilaktinę ginekologinę sveikatos patikrą atliks profesionalūs ilgametę patirtį sukaupę gydytojai akušeriai ginekologai, kurie visada padės greitai ir efektyviai išspręsti visus klausimus ir Jūsų problemas, naudojant naujausias diagnostines priemones.

Atkreipiame dėmesį, kad tik reguliarus sveikatos tikrinimas padės išsaugoti sveikatą ir leis mėgautis laimingu gyvenimu. Patikėkite savo sveikatą tikriems profesionalams ir būsite ramios už ypač patrauklią kainą tik 112 Lt.